List updated each week…

Adam Gainsborough – This Is Now Agency

Alex Preece – CSD Productions

Amy Field – PRS 

Andy Lenthall  – Festival Insights

Angharad Shannon

Anna Claridge – Beat-Herder

Anna Golden – Kilimanjaro

Anne Kapoor – Festival in a Bag

Becky Ayres – Liverpool Sound City

Ben Hirons – Event Genius

Benjamin Street – Wild Paths Festival

Betsan Moses – Eisteddfod

Callum Galbraith – PRS 

Cam Craven – Kaboodle

Caroline Pesch – Azorra

Cassandra Frey-Mills  

Catherine Jackson       

Charles Allen – Deer Shed Festival

Charlie Barton – Tramlines

Chris Barrett – Access All Areas

Chris Macmeikan – Continental Drifts

Chris Russell-Fish – Black Deer Festival

Chris Rutherford – Boomtown Fair

Chris Tweed – CSD Productions

Chris Williams – Noisily Festival

Claire O’Neill – A Greener Festival

Connor Cupples – Orchard Live

Dan Gumble – Headliner

Danielle Battersby – ArcTanGent

Danielle Reginiano – PRS 

Daryl Smith – Rebellion Festivals

Dave Maul – Are You Listening? & Down at the Abbey       

David Kenny – Ticketco

Eddie Barcon – Splendid Events

Elan Evans – Eisteddfod

Elen Elis – Eisteddfod

Elizabeth Godwin        

Emily Hornbuckle – Vision Nine Group

Emily Nicholas – Tysers 

Eric Mtungwazi – Music Support

Eve Russell     

Fearghal Conroy – Are You Listening? & Down at the Abbey 

Fiona Primavera          

Gareth Williams – Fairport Cropredy Convention

Gavin Barnard – Dam Good Media

Gavin Lombos – Readipop Festival

Gearghal Conroy         

Georgie Ward – Black Deer Festival

Gill Tee – Black Deer Shed 

Goc O’Callaghan – ArcTanGent

Greg Holmes – Event Genius

Greg Wells 

Gregor Einis – Weezevent     

Harad Smith – Valleyfest

Harry Collett – Vintents

Holly Hutchings           

Hope Nolan – AEI

Ian Evans – IME Music

Jak Hill

James Dutton  

James Holdsworth

James Scarlett – ArcTanGent

James Stoner – CSD Productions

James Turner – Venueserve

Jamies Thomson – Rise Festival

Jess Chambers – Skiddle

Jim Davey – Redwood Events

Jo Johnston – Loud Sound

Joe Barnett

Johnny Lance – Showman’s Show

Jon Walsh – Kambe Events

Jonny Patrickson         

Jono Heale – ACS Custom

Joseph Peace – The Magic Teapot

Judy Bec – Boomtown Fair

Jules Lowe – Camp Wildfire

Kaptin Barret

Karina Gaertner – Azorra

Kate Osler – AEI

Kate Webster – Deer Shed Festival

Kath Sprosson – CTM

Katherine Goodenough – Greenbelt Festival

Kathryn Pyer

Kerry Harmer – Team Love

Kevin Moore – Vision Nine

Kieran Vanden-Bosch – Camplight

Kim Tilbrook – Bristol Festivals Network

Kirsty Henderson – Portland Productions

Kirsty McShannon – Azorra

LaToyah McAllister-Jones – St.Paul’s Carnival 

Laura Gillard   

Lauren Down – End of the Road Festival

Lee Ellis – The Wyldes Group

Lily Brimble – Truck Festival

Linda Benfield

Lindsay Jordan – Team Love

Linley Lewis   

Liz Harknan  

Louis Morgan – Barnation

Lucy Menter – The Magic Teapot

Lucy Tamboura – PRS 

Malaki Patterson – The Music Works

Marina Blore – Fit the Bill Ltd

Mark Alexander – Eisteddfod

Mark Gasson – Gigantic

Mark Laurie – NCASS

Martin Blore – Fit the Bill Ltd

Mary Hodson – Towersey Festival

Matt Daniel – The Wyldes

Matt Gogarty  – Viking Staffing

Matt Kaplan – Tixel

Mattaea Ball – Out of Hand

Matthew Atkinson – National Coach Network

Matthew Phipps – TLT Solicitors

Max Robertson – Music Insurance Brokers

Megan Evans – Deer Shed Festival

Michelle Rodriguez – Skiddle

Millie Devereux – We Are The Fair

Mitchell Bell – ArcTanGent

Molly Puttnam – Music Insurance Brokers

Neil Levene – Brand Events

Neil Morris  – Steel Deck

Nick Beveridge – Festival in a Bag

Nick Morgan – We Are The Fair

Nick Morgan – Tysers 

Nigel Muntz – Out of Hand

Nikoleta Sekulovic 

Oana Buhus – Silent Disco King

Oli Mason – Gone Wild Festival

Oliver Jones – Deer Shed Festival

Ollie Valentini – Azorra

Olly Goddard – Weezevent

Paula Henderson – WOMAD

Paula Schvartzman – Event Genius 

Pax Nindi

Penny Warner – Team Love

Peter Hamill – CSD Productions

Phoebe Holman – Team Love

Poppy Phythian – Boomtown Fair

Rachael Leather – We Are The Fair

Rebecca Parson – Judge Day

Rhys Grail – Eisteddfod

Rich Bryan – Bearded Theory

Richard Davies – Twickets

Richard Oscroft – The Collab

Rob Nosworthy – Nozstock: The Hidden Valley

Rob Scarlett – ArcTanGent

Roly Oliver

Rosie Warner – Team Love

Ruth Baird – Safety Geeks

Ryan Fitzjohn – Gigantic

Sam Dunnett – The Wyldes

Sam Festenstein – Oxfam

Sam Good – Event Genius

Sam Turvill – Broadwick Live

Sarah Gilbert – ArcTanGent

Sarah Rhodes – Collective Effect

Scott Witters

Shane Daunt – Are You Listening? & Down at the Abbey   

Sian Kelleher – Victorious Festival

Simon Carpenter – Gigantic

Simon Maltas – ArcTanGent

Sioned Edwards – Eisteddfod

Sophie Merivale – CSD Productions

Stefan Poelman – ZENFest

Stephen Cotton           

Steve Holden – BBC

Steve Jenner – PlayPass

Steve Muggeridge – Green Gathering

Steven Howell – Music Insurance Brokers

Stuart Wood

Suzi Ireland – BIMM

Tariq Rifaat – Steel Deck

Tash Daly        

Tim Holmes – Kaboodle

Toby Gwazdacz – Vision Nine Group

Tom Linsley – Event Genius

Tom Paine– Team Love

Tushar Joshi – FestivalPro

Warren Curry – Truck Festival

Will Holdoway

Yasmin Galletti – We Are The Fair

Zac Fox – Kilimanjaro